Szykujemy się do urządzania...

Aktywnie kształtuj nasze osiedle!

Szykujemy się do urządzania...

Postautor: Archicom » śr wrz 05, 2012 8:05 pm

...czyli jakie firmy / materialy polecacie do wykończenia swojego mieszkania ?
Archicom

Re: Szykujemy się do urządzania...

Postautor: piterpan » pt gru 21, 2012 12:09 pm

wszystko zależy od finansów... można po kosztach znaleźć ekipę, ale fuszerka nikogo chyba nie zadowoli. to samo tyczy się materiałów. plus trzeba określić w jaki sposób chcesz wykończyć mieszkanie, jak ma ono wyglądać. wiec określ dokładniej czego szukasz :P
piterpan

Postautor: regieowner » czw sty 10, 2013 11:07 pm

Oczywiście wiem, że nie każdy chce zdradzać swoje przemyślenia oraz pomysły ale wydaje mi się, że warto się wesprzeć na tym etapie powstawania osiedla ponieważ każdy z nas głowi się jak wykończyć swoje mieszkania zadając sobie pytania:
Ile będzie to wszystko kosztować?
Jakich materiałów użyć?
Jaka ekipę zatrudnić?
Czy możemy coś zrobić we własnym zakresie?
Gdzie kupić aby nie przepłacić?

Zachęcam serdecznie do pomocy sąsiedzkiej (wbrew stereotypom) aby wszyscy się dowiedzieli, że w Olimpi Port będą mieszkać najfajniejsi ludzie we Wrocławiu
Pozdrawiam
regieowner
S1
regieowner

Postautor: aronia » czw kwie 22, 2021 12:51 pm

O fajnie... To jesteście w sumie na najlepszym etapie, bo nie ma jak to aranżowanie swoich wnętrz. Jakby co mogę zdradzić Ci, gdzie możesz kupić różne wartościowe artykuły wykończeniowe, typu listy ozdobne etc. Na stronie https://decorsystem.com.pl/maskownica-kabli,c265.html , nawet jest tam dostępna super maskownica do kabli.
aronia

Wróć do Mam pomysł