Regulamin forum

Czyli, co wolno, a czego nie wolno na forum

Regulamin forum

Postautor: Archicom » śr wrz 05, 2012 1:34 pm

Zasady i reguły korzystania z Forum Olimpia Port


§1 Postanowienia ogólne

1. Forum to miejsce, w którym można dyskutować niemal na każdy temat. W trosce o porządek oraz dobrą atmosferę panującą na forum, niezbędne jest jednak przestrzeganie poniższego regulaminu.
2. Dostęp do Forum jest bezpłatny, jednak aby móc w pełni korzystać z jego funkcji, wymagana jest rejestracja, podanie unikalnej nazwy użytkownika oraz poprawnego adresu e-mail.
3. Rejestracja i korzystanie z Forum oznacza akceptację niniejszego regulaminu bez zastrzeżeń. Jeżeli nie akceptujesz regulaminu, nie rejestruj się lub poproś administratora o skasowanie Twojego konta.


§2 Zasady korzystania z forum

1. Na forum wymagana jest kultura słowa. Nie przeklinamy, nie obrażamy nawzajem i nie kłócimy się. Uporczywe łamanie tej reguły może być przyczyną blokady konta.
2. Na forum nie należy umieszczać materiałów, które są fałszywe, obraźliwe, wulgarne, zastraszają, profanują wartości, grożą, ingerują w czyjąś prywatność lub łamią obowiązujące w Polsce prawo.
3. Nie należy również zamieszczać materiałów chronionych prawem autorskim, chyba że dysponujesz odpowiednimi prawami do nich lub zamieszczenie tych materiałów nie stanowi naruszenia praw autorskich.
4. Na forum obowiązują również określone wymogi formalne. Unikaj pisania wielkimi literami, nadmiernego kolorowania tekstu, nie nadużywaj emotikonek.
5. Nowe wątki należy zakładać w odpowiednich działach, w przeciwnym razie będą przenoszone do właściwych przez Administratorów.
6. Przed założeniem nowego wątku polecamy skorzystanie z opcji „Szukaj”, w celu sprawdzenia, czy na forum jest już podobny temat.
7. Treść wypowiedzi wyraża opinię jej autora. Administrator nie ponosi żadnej odpowiedzialności za użyteczność, dokładność i kompletność wypowiedzi Użytkowników.
8. Jeśli z jakichś przyczyn stwierdzisz, że czyjaś wypowiedź Ci nie odpowiada, łamie zasady korzystania z Forum lub obowiązującego w Polsce prawa, poinformuj o tym Administratora. Administrator Forum dba o porządek i zgodność wypowiedzi z regulaminem oraz polskim prawem.
9. Forum zostało stworzone w celach informacyjnych i niekomercyjnych. Prowadzenie na forum działań reklamowych jest niedopuszczalne i może być przyczyną zablokowania konta.
10. Zabronione jest podszywanie się pod administratorów, moderatorów i innych użytkowników forum, w tym używanie ich avatarów czy podpisów.
11. Użytkownik publikujący swoje wypowiedzi na niniejszym Forum upoważnia nieodpłatnie Administratora do:
• zapisywania publikowanych wypowiedzi w pamięci komputera,
• obróbki cyfrowej celem dostosowania ich do wymogów niniejszego Forum,
• publikowania i rozpowszechniania nadesłanych przez Użytkownika wypowiedzi w sieci Internet,
• włączania wypowiedzi (lub ich fragmentów) do innych utworów i tworzenia opracowań,
• rozpowszechniania wypowiedzi na każdym nośniku audiowizualnym, a w szczególności na nośniku magnetycznym oraz wszystkich typach nośników przeznaczonych do zapisu cyfrowego, jak również w postaci drukowanej.


§3 Postanowienia końcowe

1. O zmianach zasad korzystania z Forum będziemy informować na Forum.
2. Właścicielem forum oraz administratorem danych osobowych jest Archicom spółka z ograniczoną odpowiedzialnością – S.K.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy ul. K. Liskego 7, wpisaną do Rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy pod numerem KRS0000320237, NIP 8980015350.
3. Celem forum jest wzajemna komunikacja z użytkownikami produktów między sobą oraz z użytkownikami produktów i potencjalnymi klientami Grupy Archicom, w celu poznania ich potrzeb i udoskonalania produktów oferowanych przez Grupę tak, aby jak najpełniej zaspokajały potrzeby klientów oraz budowanie z nimi więzi opartych na wzajemnym zaufaniu .
4. Informacje zamieszczone na forum, dotyczące inwestycji prowadzonych przez Grupę Archicom, nawet jeżeli szczegółowo traktują o oferowanych produktach tj. zbywanych przez Grupę Archicom lokalach mieszkalnych i użytkowych nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. Kodeks cywilny (Dz. U. Nr 16, poz. 93 z późn. Zm. ) a jedynie stosownie do art. 71 wyżej powołanej ustawy - za zaproszenie do zawarcia umowy. Ponadto, treść wpisów nie ma wpływu na treści poszczególnych postanowień umów zawieranych z klientami, a stanowi jedynie punkt wyjścia do negocjacji wyżej wymienionych.
5. Każdy Zarejestrowany Użytkownik ma prawo wglądu do swoich danych, a także prawo ich poprawiania i żądania usunięcia. W tym celu należy zwrócić się ze stosowną prośbą za pośrednictwem poczty elektronicznej lub pocztą tradycyjną, na adres: marketing@archicom.pl .
Archicom
 
Posty: 58
Rejestracja: wt wrz 04, 2012 11:31 am

Wróć do Regulamin forum

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość